no-script

Klasik Masaj

Dinlendirici, rahatlatıcı  doğal yağlar ile yapılan tüm vücut masajıdır. Yumuşak ve orta baskılardan oluşan İsveç Masajı, tüm masaj türlerinin temeli olarak bilinir. Kan dolaşımını uyararak, enerji akışını arttıran bu terapinin özelliği

Aroma Terapi Masajı

Sizin için özel olarak hazırlananmış Aroma yağlarından ; Tercihinize göre sectiğiniz , Aromatik yağlar dan biri ile yapılan dinlendirici rahatlatıcı ve stres giderici  vucut masajıdır.

Spor Masajı

Yapmış olduğunuz spor uygulamasının ardından  kaslarınızın üzerinde biriken laktik asit ve toksinlere derin dokunuşlar  uygulanarak  yapılan, otonom sinir sistemini uyaran bir masaj uygulamasıdır.

Anti Selülit Masajı

Bölgesel olarak yapılan bu masaj uygulamasında, özel secilmiş yağlar ve kremler kullanılarak   vucudunuzun şekillenmesinde  istediğiniz forma gelebilmenizde yardımcı oluyoruz. 

Derin Doku Masajı

Kaslara derinlemesine uygulanan manipülasyon  ve farklı esnetme hareketleri yapılarak  tüm vücud kaslarınızın üzerindeki oluşan fibrozitlerin ve  biriken laktik asitler den aldırılması sağlanır.

Refleksoloji

Ayak tabanlarındaki belirli noktalara farklı oranlarda baskı uygulanarak yapılan bu masaj, Uzak Doğu tıbbının en önemli tedavi yöntemlerinden biri olma özelliğini taşıyor. Ayaklardaki refleks noktalarına yapılan baskı ile sinir ve kan dolaşımını uyararak enerji blokajlarını ve vücudun kuvvet noktalarını harekete geçiriyor.

Bali

Geleneksel bali masajı ritmik ve yumuşak masaj hareketleri ile yapılır. Bu sayede derin bir rahatlama ve  vücut  enerjinizin yenilenmesi sağlanır.

Shiatsu

Bedendeki, kendini iyileştirme gücünü harekete geçirerek için ; vücudumuzda bulunan enerji meridyenleri uzerindeki bölgelere ritmik avuç içi ve parmak baskıları uygulanarak, tüm yorgunluğunuzu dinlenmişliğe dönüştürür. Kendinizi daha zinde ve sağlıklı hissetmenizi sağlanır. 

Lomi Lomi Masajı

Hawai tapınak rahiplerinin uyguladıkları, bu özel terapi uygulamasında, avuç içi ile uzun ve ritmik masaj hareketleri uygulanarak beden ve zihnin derinlemesine dinlenmesi sağlanır.

Sıcak Taş Masajı

Özel Volkanik taşlarla yapılan sıcak taş masajı sayesinde; kaslarınız  derinlemesine rahatlar ve vücudunuzdaki kan dolasımı hızlanarak,hayat enerjinizin yenilenmesi sağlanır.